Statistiky českého ELO
Statistiky FIDE ELO

Diskuze 0h 0d 24w / U3 / Nacházíte se na: KŠ Tietz > Sekce > Mládež

Mládež

Další: | 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-70 | 70-80 | 80-90 | 90-94 |

Kuba Kůsa zlatý na olympiádě dětí a mládeže!!!
Zimní Olympiáda dětí a mládeže se poprvé konala v Karlovarském kraji. Vybraní sportovci z jednotlivých krajů bojovali o olympijské medaile ve dvanácti disciplínách. Šachy opět právem patřili do tohoto výběru. Doprovodný olympijský program a šachová klání probíhala v olympijském domě, tím byl hotel T
Autor: Miloš Hüttner   Poslední změna: 2020-02-03 22:21:22

Béčko bronzové mezi staršími žáky
V sobotu 11. ledna pořádal náš klub v klubovně ve Staré Roli krajský přebor družstev starších žáků, kterého se účastnila čtyři pěti-členná družstva Karlovarského kraje. Ve hře byl postup do ligy mládeže pro příští rok.
Autor: Miloš Hüttner   Poslední změna: 2020-01-25 10:16:12

Na vánoční besídce se dařilo Honzovi a oběma Vojtům
Dopoledne před štědrým dnem je v našem klubu již tradičně vyhrazeno vánočnímu klubovému turnaji mládeže v rámci předvánoční besídky. Ne jinak tomu bylo i letos. Do klubovny v předvánočním čase dorazilo hned osmnáct mladých nadšenců královské hry, kteří byli rozděleni do tří skupin po šesti účastnící
Autor: Miloš Hüttner   Poslední změna: 2020-01-04 17:37:59

Nová Role 2019
Výsledky novorolského blicáku.
Autor: Václav Čontoš   Poslední změna: 2020-01-04 17:34:38

Vánoční zápas ŠK Spartak Chodov - KŠ Tietz X
19.12.2019 proběhlo v Chodovské klubovně dlouho očekávané šachové klání, historický moment, kdy se v historii šachu proti sobě postavila dvě 7 členná družstva a to ŠK Spartak Chodov a Karlovarský šachklub Tietz X.
Autor: Miloš Hüttner   Poslední změna: 2020-01-04 17:34:02

Adamův předvánoční zázrak
V sobotu 14. prosince proběhl v Chebu již šestý ročník vánočního turnaje mládež. Do turnaje hraného švýcarským systémem na sedm kol se zapojilo celkem 42 účastníků, z nichž hned sedmnáct se hlásilo k našemu klubu. Skvělým třetím místem se blýskl až šestnáctý nasazený Adam Rozlivek.
Autor: Miloš Hüttner   Poslední změna: 2020-01-04 17:33:49

Rekordní zisk jedenácti medailí v krajském přeboru mládeže !!!
V sobotu 30. listopadu proběhl v DDM v Karlových Varech první kvalifikační turnaj krajského přeboru mládeže. Naše výprava čítající dohromady 24 dětí byla velmi úspěšná, protože si děti z turnaje odvezly celkem jedenáct medailí.
Autor: Miloš Hüttner   Poslední změna: 2020-01-04 17:33:19

Nikča Kůsová stříbrná na mistrovství Čech mládeže do 8 let!!
O víkendu 16. a 17. listopadu proběhlo v Mostě mistrovství Čech mládeže do 8 let. Nikolka Kůsová skončila mezi dívkami na úžasném druhém místě.
Autor: Miloš Hüttner   Poslední změna: 2020-01-04 17:32:55

Dušičkový klubový turnaj mládeže
Během prvního sobotního dopoledne (2.11.) se v klubovně ve Staré Roli sešlo celkem 15 dětí, aby si poměřily své šachové dovednosti v prvním klubovém turnaji letošní sezóny. Turnaj nesl název podle svátku dnešního dne – tedy „Dušičkový turnaj“.
Autor: Miloš Hüttner   Poslední změna: 2020-01-04 17:29:35

Podzimní turnaj mládeže ve znamení Honzíků
V sobotu 9. listopadu uspořádal náš klub čtvrtý ročník „Podzimního turnaje“ pro mládež. Hrálo se již klasicky v prostorách jídelny Základní školy Karlovy Vary v Poštovní ulici. Nejlépe si v turnaji vedli hráči úzce spjati s touto školou a s naším klubem – Honza Očenášek a Honza Dvořák.
Autor: Miloš Hüttner   Poslední změna: 2019-11-10 22:38:36