Logo - Karlovarský šachklub Tietz
     Soutěže
     Soutěže ŠSČR
     Galerie
     Mládež
     Historie
     ELO klubu
     Kontakty
     PDA verze

Jméno:
Heslo:

Naši partneři
Dobromat

Zajímavé odkazy
Memoriál Viktora Tietze
Krajský šachový svaz
Šachový svaz ČR
ŠK Rakovník
Statistiky českého ELO
Statistiky FIDE ELO


Diskuze 2h 4d 4w / U4 / Nacházíte se na: KŠ Tietz

Karlovarský šachklub Tietz
Odlišujeme se od ostatních!

DISKUZE V dostupných tématech diskuze nejsou žádné příspěvky...

ANKETY Nejsou žádné aktuální ankety...

KALENDÁŘ Na následujících dny náš klub neplánuje žádnou dostupnou akci.

ČLÁNKY Naposledy změněné články:
.
Poslední sraz Ligy mládeže – loučení se vztyčenou hlavou Poslední změna: 2020-07-01 07:42:10
O víkendu 20.-21.6. proběhl v Ústí nad Labem odložený závěrečný sraz ligy mládeže. Naše výchozí pozice v tabulce před tímto srazem nebyla nikterak veselá a záchrana v soutěži byla blízká nule. Proto jsme na sever Čech odjížděli především s cílem nedat svou kůži lacino a prožít pěkný šachový víkend. Oboje se podařilo beze zbytku naplnit.

Z Chodova vezeme tři tituly krajských přeborníků mládeže v rapid šachu Poslední změna: 2020-06-19 22:39:11
V sobotu 6. června proběhl v Chodově v rámci „Pátého chodovského šachového festivalu“ odložený krajský přebor mládeže v rapid šachu. Z festivalu si naše dvanácti-členná výprava odváží hned tři krajské tituly, a to zásluhou Nikči Kůsové, Vojty Tegdy a Honzy Očenáška.

Devátý on-line turnaj krajské mládeže: Míša dokonala hattrick!! Poslední změna: 2020-05-24 18:08:42
V sobotu 16. května proběhl na server www.chess.com devátý on-line turnaj mládeže karlovarského kraje. V nabité konkurenci dosáhla na již třetí triumf Míša Šedá. Zdatně jí však sekundovali i ostatní hráči našeho klubu. První čtyři místa zůstala v držení Míši, Jirky, Vojty a Honzy!!

MČR mládeže v stínu koronavirové pandemie Poslední změna: 2020-05-24 17:58:20
Letošní MČR bylo jiné... ať už tím, že zima letos nebyla žádná a počasí přálo tomu být hodně venku a užít si horský vzduch. Samozřejmě až po šachových bitvách. Ale i tím, že v tomto týdnu byl vyhlášen stav nouze kvůli pandemii koronaviru. A to hodně ovlivnilo výsledky.

Osmý on-line turnaj krajské mládeže: Míša podruhé zlatá!! Poslední změna: 2020-05-17 19:20:27
V sobotu 9. května proběhl v řadě již osmý on-line turnaj mládeže našeho kraje. Na startu se tentokrát neobjevil čtyřnásobný vítěz Honza Očenášek. To však vůbec nevadilo, protože ho skvěle zastoupila Míša Šedá, která si na své konto připsala již druhé vítězství v tomto seriálu on-line turnajů.

Sedmý on-line turnaj krajské mládeže: Honza předvedl srdce bojovníka a počtvrté zvítězil Poslední změna: 2020-05-08 12:15:09
Dopoledne první květnové soboty bylo opět ve znamení krajského mládežnického on-line turnaje. Vítězem se už počtvrté stal Honza Očenášek, ale tentokrát to neměl vůbec jednoduché a o vítězství musel bojovat až do posledního kola. Celkem se turnaje zúčastnilo 29 hráčů, přičemž hned 16 z nich má zázemí v našem klubu!

Šestý on-line turnaj krajské mládeže: Honza těsně druhý Poslední změna: 2020-05-01 10:55:33
V sobotu 25.4. proběhl již šestý díl seriálu on-line turnajů pro mládež. Mezi 25 účastníky tvořili mladí zástupci našeho klubu opět nadpoloviční většinu. I tentokrát si z našich dětí vedl nejlépe Honza Očenášek. Na celkový čtvrtý titul však nedosáhl, když nad jeho síly byl karlovarský Šimon Pastierik, a tak se Honza musel spokojit „pouze“ se stříbrnou medailí.

Pátý on-line turnaj krajské mládeže: Honza Očenášek zkompletoval hattrick! Poslední změna: 2020-04-23 21:38:07
V sobotu 18. dubna pokračoval seriál online turnajů pro krajskou mládež pátým podnikem. Mezi 26 účastníky zvítězil bez jediného zaškobrtnutí potřetí náš Honza Očenášek. Gratulujeme!!

Čtvrtý on-line turnaj pro krajskou mládež – Překvapení jménem Nikča!! Poslední změna: 2020-04-16 21:14:22
V sobotu 11. dubna pokračoval již čtvrtou části seriál on-line přeborů pro krajskou mládeže. Vítěz předchozích dvou turnajů – Honza Očenášek – si dal tentokrát pauzu, a tak se o nejcennější výsledek našeho klubu postarala velmi překvapivě teprve sedmiletá Nikča Kůsová!

Třetí on-line turnaj pro krajskou mládež – Honza podruhé králem!! Poslední změna: 2020-04-09 20:00:41
Do třetího on-line turnaje krajské mládeže, který se hrál v sobotu 4. dubna na serveru www.chess.com, se zapojilo celkem 29 dětí. A hned patnáct účastníků bylo z našeho klubu! Vítězství z minulého týdne obhájil Honza Očenášek. Gratulujeme!!


ODKAZY Nejsou žádné aktuální odkazy...


Logo KV
Karlovarský šachklub Tietz je podporován městem Karlovy Vary
Logo Karlovarský kraj
Naše projekty podporuje Karlovarský kraj.
Logo Zivy Kraj
Logo MSMT
Naše projekty podporuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

© 2002, 2003, 2004 Jan Obrátil
© 2012,2014 Martin Hajšman